blog

برد جوین NF کلور 3 سیم: کنترل هوشمند یخچال و فریزر با قابلیت نمایش اطلاعات مهم

برد کمبی nf کلور

برد یخچال و فریزر (جوین) NF کلور 3 سیم یک قطعه الکترونیکی است که جهت کنترل عملکرد یخچال و فریزر به کار می رود. این برد با استفاده از سنسورها، رله ها، ترانزیستورها، و میکروکنترلرها، دما، زمان، و حالت های مختلف یخچال و فریزر را تنظیم می کند. برد جوین NF کلور 3 سیم قابلیت پشتیبانی از نمایشگرهای مرتبط را دارد که اطلاعات مهمی را به کاربر نشان می دهند. این برد توسط شرکت مجد الکترونیک با برند متریکس تولید می شود و یکی از محصولات پرطرفدار و با کیفیت این شرکت است.

 

ویژگی های برد جوین NF کلور 3 سیم

برد جوین NF کلور 3 سیم دارای ویژگی های زیر است:

ولتاژ تغذیه: 220 ولت

کمپرسور: غیر اینورتری

تعداد سیم های ورودی: 3 عدد

تعداد سیم های خروجی: 6 عدد

تعداد رله ها: 3 عدد

تعداد سنسورها: 2 عدد

تعداد نمایشگرها: 1 عدد

نوع نمایشگر: LED

رنگ نمایشگر: نقره ای

ابعاد برد: 10 × 15 سانتی متر

وزن برد: 200 گرم

گارانتی: 1 سال

 

کاربردهای برد جوین NF کلور 3 سیم

برد جوین NF کلور 3 سیم را می توان برای کنترل یخچال و فریزر های مختلفی که دارای کمپرسور غیر اینورتری هستند، استفاده کرد. این برد با توجه به نیازهای کاربر، دما و زمان را تنظیم می کند و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. برخی از کاربردهای برد جوین NF کلور 3 سیم عبارتند از:

کنترل یخچال و فریزر های خانگی

کنترل یخچال و فریزر های صنعتی

کنترل یخچال و فریزر های تجاری

کنترل یخچال و فریزر های آزمایشگاهی

کنترل یخچال و فریزر های پزشکی

 

قیمت و خرید برد جوین NF کلور 3 سیم

برد جوین NF کلور 3 سیم یکی از محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب شرکت مجد الکترونیک است. این برد را می توان از فروشگاه های معتبر و مجاز خریداری کرد.

برد جوین NF کلور 3 سیم یک قطعه الکترونیکی است که برای کنترل یخچال و فریزر به کار می رود. این برد دارای چندین نکته جالب و خارق العاده است که در ادامه به آن ها اشاره می کنم:

این برد با استفاده از یک میکروکنترلر پیشرفته، دما، زمان، و حالت های مختلف یخچال و فریزر را به صورت خودکار تنظیم می کند و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

این برد قابلیت پشتیبانی از نمایشگرهای مرتبط را دارد که اطلاعات مهمی را به کاربر نشان می دهند. نمایشگر این برد از نوع LED است و رنگ نقره ای دارد که با طراحی زیبا و مدرن یخچال و فریزر هماهنگ است.

این برد دارای 3 رله، 2 سنسور، و 6 سیم خروجی است که امکان اتصال به انواع مختلف یخچال و فریزر را فراهم می کند. این برد با کمپرسورهای غیر اینورتری سازگار است و می تواند برای یخچال و فریزر های خانگی، صنعتی، تجاری، آزمایشگاهی، و پزشکی به کار رود.

این برد توسط شرکت مجد الکترونیک با برند متریکس تولید می شود که یکی از شرکت های پیشرو در زمینه الکترونیک و لوازم خانگی است. این شرکت دارای گواهینامه های کیفیت ISO 9001 و CE است و محصولات آن دارای گارانتی یک ساله هستند.

برای استفاده از برد جوین NF کلور 3 سیم، شما به نکات و تکنیک های خاصی نیاز ندارید. این برد به صورت پلاگ اند پلی طراحی شده است و شما فقط کافی است که سیم های ورودی و خروجی را به جای مناسب متصل کنید. البته برای اطمینان از صحت اتصالات، می توانید از راهنمای نصب و راه اندازی که با برد همراه است، استفاده کنید. همچنین برای تنظیم دما و زمان، می توانید از دکمه های روی نمایشگر LED استفاده کنید. این دکمه ها به شما امکان می دهند که بر اساس نیاز خود، حالت های مختلف یخچال و فریزر را انتخاب کنید.

برد جوین NF کلور 3 سیم دارای مزایای زیادی است که برخی از آن ها عبارتند از:

افزایش کارایی و کاهش مصرف انرژی یخچال و فریزر با تنظیم خودکار دما و زمان پشتیبانی از نمایشگر LED با رنگ نقره ای و طراحی زیبا و مدرن

امکان اتصال به انواع مختلف یخچال و فریزر با کمپرسور غیر اینورتری

تولید شده توسط شرکت مجد الکترونیک با برند متریکس و دارای گارانتی یک ساله

این ها فقط برخی از مزایای برد جوین NF کلور 3 سیم هستند.

برد جوین NF کلور 3 سیم یک قطعه الکترونیکی است که جهت کنترل یخچال و فریزر به کار می رود. این برد دارای ویژگی های فنی و کاربردی بالایی است و باعث افزایش کارایی و کاهش مصرف انرژی می شود. این برد را می توان با قیمت مناسب از فروشگاه های معتبر خریداری کرد. امیدوارم که این محتوا برای شما مفید بوده باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت  روناک الکترونیک مراجعه کنید. با تشکر از شما.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.